Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку

11 лис 2022 о 11:21 36 Головний редактор
    

    10 листопада у світі щорічно відзначають Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку. Свято було засноване у 2001 році під егідою ЮНЕСКО з метою популяризації науки, як інструменту миру і злагоди на Землі.

    У цей день Науковим товариством «Пошук» Нетішинського ліцею № 1 проводилася учнівська наукова конференція «Внесок українських вчених у світову науку».

    З вітальним словом на відкритті конференції виступила директор Таміла Соболик, наголосивши на важливості науково-дослідницької діяльності в умовах перепрофілювання закладу, а також вручила грамоти ліцеїстам за І місце у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 н.р.

    Почесним гостем конференції став випускник закладу, а сьогодні знаний історик, заступник директора з наукової роботи Нетішинського краєзнавчого музею – Тарас Вихованець, який розповів про науково-дослідницьку діяльність музею, подарував нашій медіатеці наукові видання, мотивував юних дослідників і дослідниць до пошукової, дослідницької діяльності.

    Члени учнівського наукового товариства виступили з доповідями, присвяченими українським вченим або ж науковцям з України, яким людство завдячує низкою відкриттів, винаходів, новацій і які відомі у всьому світі. Зокрема, про Ігоря Сікорського, Юрія (Джордж) Кістяківського, Сергія Корольова, Володимира Хавкіна, Зельмана Ваксмана, Стівена Возняка, Любомира Романківа, Марину В’язовську та інших.

    У заключній частині заступник директора з навчально-виховної робити Ірина Рибачок вручила членам Наукового товариства «Пошук», здобувачам освіти 9-11 класів у подарунок книгу відомого громадського діяча Аскольда Лозинського «Ukrainian prism», які любязно надано в межах співпраці з Інститутом дослідження української діаспори імені професора Любомира Винара Національного університету «Острозька академія».

    Щиро дякуємо усім учасникам, організаторам та партнерам за чудове свято науки у Нетішинському ліцеї № 1!!!

Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку    Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку    Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку
td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 8

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 8

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}