Тренінги та семінари

17 січ 2023 о 18:55 18 Головний редактор
    

    17 січня у рамках договору про співпрацю між Національним університетом «Острозька академія» та Нетішинським ліцеєм № 1 під час проведення Тижня доброчесності відбулися освітні та просвітницькі заходи для педагогічних працівників та здобувачів освіти 11-х класів ліцею.

    Тренінг «Основи антикорупції у загальній освіті: корупційні ризики» (Богдан МИХАЛЬЧУК, уповноважений НаУОА з антикорупційної діяльності). Під час роботи:
- акцентували на проблемі корупції в Україні та необхідності боротьби з нею;
- обговорили ЗУ «Про запобігання корупції»;
- охарактеризували ознаки корупції;
- розглянули корупційні ризики в закладах загальної середньої освіти України та визначили як із ними боротися;

    Під час семінару «Верховенство права як одна з найважливіших демократичних цінностей: виклики та можливості» (Марія МАТВІЙЧУК, помічник ректора зі стратегічного розвитку та забезпечення якості освіти, доктор філософії у галузі права, доцент кафедри кримінально-правових дисциплін Національного університету «Острозька академія», адвокат, медіатор).
- розглянули поняття «Верховенство права» як фундаментального принципу, який передбачає рівність усіх і кожного перед законом та неминучість покарання за його порушення;
- охарактеризували основні елементів верховенства права.
- з’ясували, що основоположні права та свободи людини визначають зміст і спрямованість розуміння верховенства права як доктрини, принципу та ідеалу.

Тренінги та семінари    Тренінги та семінари

    Студентки Інституту права 3 курсу Ірина Федун, Анастасія Дячук та Анна Шевчук попрацювали у аудиторіях зі здобувачами освіти 10-х-11-х класів та ознайомили їх із поняттям «Конфлікт інтересів», провели майстер-клас «Нетерпимість до корупції», обговорили питання академічної доброчесності та ознайомили із політикою академічної доброчесності Національного університету «Острозька академія».

    Коментарі від учасників заходів

    Зустрічі та формат спілкування сподобався педагогічним працівникам та здобувачам освіти.

    «Корупційні дії, їх наслідки та верховенство права – актуальні теми для спілкування. Учні та вчителі були активними учасниками зустрічі, ставили питання, дискутували. Доповідачі продумали виступи, щоб аудиторія не була байдужа до теми, яка обговорювалася. Діти люблять живе спілкування, вони хочуть жити в країні, де панує буква закону....» – зазначила учасниця зустрічі, учитель української мови та літератури Нетішинського ліцею № 1 Світлана Трофімова.

    Про пізнавальність і важливе значення таких зустрічей зазначили здобувачі освіти ліцею.

    «Спілкування зі студенткою Острозької академії» Інституту «Права» було дуже цікавим. Ми дізналися, що саме вивчають студенти і побували у їх ролі, виконуючи різні завдання на різні теми. Представниця Острозької академії розповіла про свій досвід й надихнула старанно навчатися, щоб потім вступити до закладу вищої освіти. Ми задавали багато питань. Серед нас є ті, хто планує пов’язати своє життя із галуззю «Право» – зауважила ліцеїстка Анастасія Сахнюк.

    «Зустріч була неймовірною. Ми дізналися багато нового. Я б із задоволенням відвідувала подібні заходи із залученням інших сфер науки. До прикладу іноземної мови, тому що у майбутньому планую здобути професію філолога та перекладача» - сказала ліцеїстка Валерія Баталова.

Тренінги та семінари    Тренінги та семінари    Тренінги та семінари    Тренінги та семінари
td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 1

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 1

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}