Бізнес-школа

20 січ 2023 о 15:27 15 Головний редактор
    

    20 січня у Нетішинському ліцеї № 1 відбулася Бізнес-школа, участь у якій взяли учні 11-х класів та ліцеїсти 10 класу математичного профілю.

    Учасників привітала директор Таміла Соболик, наголосивши на важливості проведення таких заходів для учнівської молоді, актуальності питань внесених у програму Бізнес-школи. Директор наголосила на тих економічних викликах, що стоять перед нашою державою у зв’язку з воєнним вторгненням рф, зазначивши, що саме молодому поколінню українців доведеться здійснювати розбудову економіки України у повоєнний час.

    Під час роботи Бізнес-школи ліцеїсти мали можливість спочатку прослухати теоретичні лекції «Підприємництво у моєму житті» (проф. Ольга Дем’янчук), «Як реалізувати бізнес-ідею» (проф. Ольга Дем’янчук), «Гнучкість прийняття управлінських рішень» (доц. Юлія Харчук), а опісля здійснити практикум–розробку власної бізнес-ідеї та представити її.

Бізнес-школа

    Крім того, ліцеїсти-учасники Бізнес-школи здійснили SWOT-аналіз ліцею та презентували його. Адміністрація закладу обов’язково врахує думку здобувачів освіти у своїй управлінській діяльності та внесе пропозиції учнів до Стратегії розвитку закладу!

    Організатори та викладачі Бізнес-школи відзначили оригінальність, креативність бізнес-ідей здобувачів освіти, їх новаторство та соціальну відповідальність.

    Задоволеними залишилися й ліцеїсти: «Сьогодні, 20.01.2023, у нашому ліцеї відбулася зустріч із представниками Острозької Академії. Нас дійсно вразили їх ораторські здібності та професіоналізм. Після теорії учням запропонували перейти до практичного заняття – розроблення бізнес-ідеї. Це розвинуло навички здобувачів освіти працювати в команді та критично мислити. Згодом дали можливість представити наші бізнес-плани. Конструктивна критика вказала на деякі моменти, шо потребують коригування. Загалом нам, учням 11-В класу, дуже сподобався цей захід» – зазначила Юлія Юрчук.

    Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися і розвиватися!

td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 2

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 2

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}