Тиждень академічної доброчесності

22 січ 2023 о 15:39 20 Головний редактор
    

    Виховання академічної доброчесності, як і будь-якої моральної цінності, відбувається поступово, і не лише на конкретних уроках чи спеціальних тематичних тижнях, і не лише у стінах закладу освіти. Але саме головним завданням молодшої школи є ознайомити учнів з академічною доброчесністю. Саме у цей віковий період відбувається когнітивна фаза вивчення, формується моральне знання.

    Цьогоріч у рамках Тижня доброчесності учні 4-А класу (класний керівник Тетяна Кравчук) переглянули презентацію «Що таке академічна доброчесність», подивилися мультфільми «Містер Байдужість», «Яке Різдво без любові». Після перегляду маленькі здобувачі освіти Нетішинського ліцею № 1 виокремили, які правила академічної доброчесності було порушено. Учні активно наводили приклади з власного досвіду, а також разом шукали шляхи для подолання академічної недоброчесності. Формували в собі особистість на основних принципах доброчесності: щирості, доброти, толерантності, старанності, гідної та моральної поведінки під час освітнього процесу та поза ним.

    Класний керівник Ольга Сідлецька разом із учнями 4-Г класу в рамках тижня доброчесності провели бесіду «Будь доброчесним», під час якої діти дізналися, що доброчесність – це ***пність правил, етичних принципів, якими керуються учасники навчального процесу (вчителі та діти). Здобувачі освіти засвоїли основні поняття: і вчитель, і діти мають бути чесні по відношенню один до одного як на уроках, так і в позаурочний час. Зробили висновок про те, чи корисне списування, підказка, отримали уявлення про поняття «плагіат», дискутували про чесність оцінювання тощо. Діти висловили свої думки щодо необхідності дотримання правил поведінки під час війни, виконання усіх рекомендацій, порад та заборон, які можуть зберегти їхнє життя та здоров’я.

Тиждень академічної доброчесності    Тиждень академічної доброчесності

    Учні 4-Г класу відвідали Нетішинський краєзнавчий музей. Креативні музейні працівники допомогли розширити уявлення про доброчесність. На прикладі пояснили, що відвідування закладів культури допомагає більше дізнатися про історію, звичаї народу, а також підтримати заклад культури матеріально. Школярі стали учасниками музейного уроку «Вулиці нашого міста». Це стало вагомим внеском у виховання патріотичних почуттів учнів, любові до рідного краю. Діти отримали можливість поринути в історію рідного краю, провели спостереження за позитивними змінами Нетішина за час незалежності України. Познайомилися з фотографом В. Войковським, який на своїх світлинах закарбував історію Нетішина від маленького села до центру енергетики.

    Відкриттям стала участь у експерименті «Пишемо пером та чорнилом». Так доводилося працювати школярам 60 років тому. А це виявилося не просто!

    Такий творчий підхід вчителів до організації позакласних заходів – теж приклад доброчесності для дітей та їхніх батьків.

    Продовжуймо й надалі працювати над своїми цінностями та якостями, щоб в подальшому житті мати можливість легко реалізовувати свої плани та мрії, не порушуючи правил академічної доброчесності, бути гідними громадянами України!

td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 4

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 4

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}