Тиждень Безпеки дорожнього руху

20 травня 2023 о 12:32 29 Головний редактор
    

    У період з 15.05 по 19.05.2023 року в Нетішинському ліцеї №1 пройшов Тиждень Безпеки дорожнього руху. В рамках Тижня проведено ряд заходів, метою яких було озброєння здобувачів освіти правилами безпечної поведінки на дорогах.

    Протягом тижня класні керівники 3-11-х класів змістовно та цікаво на годинах спілкування розкрили теми: «Безпека на дорозі – безпека життя!», «Безпечна дорога додому!», «Що робити на місці ДТП?», «Про правила поведінки пасажирів в автотранспорті, що рухається», «Про правила дорожнього руху», «Про правила дорожнього руху в темну пору доби».

    17 травня 2023 року, Лесею Кострич, заступником директора з виховної роботи та Валерією Штогрин, інженером з охорони праці організовано зустріч з працівниками Національної поліції України для здобувачів освіти 3-4-х класів на тему: «Дотримання правил дорожнього руху!». До проведення заходу долучилися поліцейські офіцери громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Шепетівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України у Хмельницькій області – Чесновський Петро Анатолійович та Гарбар Юрій Миколайович. Офіцери громади, в доступній та цікавій формі ознайомили дітей з роботою поліції та інвентарем, який кожного дня використовують для боротьби зі злочинністю, розповіли дітям про правила дорожнього руху, правила переходу дороги, правила безпеки в темну пору доби, правила безпеки за межами населеного пункту.

    «БЕЗПЕКА РУХУ – ЗАПОРУКА ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я». Безпека на дорозі – спільна відповідальність усіх учасників дорожнього руху. На чому би ми не пересувалися: пішки, на автобусі чи автомобілі, велосипеді чи самокаті ми маємо поважати інших і дбати про власну безпеку.

    Дякуємо ЗСУ за життя!

Тиждень Безпеки дорожнього руху    Тиждень Безпеки дорожнього руху
td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 3

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 3

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}