Батькам про дистанційне навчання    З метою забезпечення єдиних підходів до створення електронного освітнього середовища навчання організовано на сучасній освітній платформі Google G-Suite for Education, з використанням комунікаційних онлайнсервісів та інструментів, обраній педагогічною радою закладу освіти (від 30.09.2020 року Протокол №2). Це платформа, у якій вчителями створено віртуальні класи (Google Classroom, Meet – Google, Google Диск) через електронну пошту додано учнів, де можна буде під час проведення занять, уроків ставити завдання в спільному структурованому просторі всім школярам, оперативно обмінюватися інформацією, створювати свої завдання або додавати їх з інших платформи. З цією метою класні керівники 2-11 класів створили облікові записи, які були надані учням підпорядкованих класів.
    Заклад освіти забезпечує регулярне відстеження результатів навчання учнів у період дистаційної форми здобуття освіти. Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється до відповідних методичних рекомендацій МОН України (4-11 класи за 12-бальною шкалою оцінювання, 2-3 класів - формувальне та підсумкове оцінювання).
    Батьки є суб'єктами дистанційного навчання (разом із учнями та педагогічними працівниками) і надзвичайно важливе значення має їх сприяння виконанню дитиною освітньої програми та досягненню дитиною певних результатів навчання
    Під час дистанційного навчання (як і під час очного) батьки мають права та обов'язки, визначені статтею 55 Закону України «Про освіту», частиною другою статті 14, частиною другою статті 20, статтями 25 1 30, частиною п'ятою статті 59 Закону України «Про повну загальну середню освіту», пунктом 13 розділу І, пунктом 2 розділу ІІ, пунктом 5 розділу ІІІ Положення. Також батьки сприяють технічному забезпеченню своїх дітей та зв’язку із учителями, дбають про фізичне та психічне та фізичне здоров’я дітей, сприяють дотриманню учнями академічної доброчесності в освітньому процесі. Якщо під час дистанційної форми навчання батьки не виконують свої обов’язки щодо забезпечення здобуття дитиною освіти, зокрема не забезпечують участь дитини протягом 10 робочих днів підряд з невідомих причин, буде повідомлено про це у відповідну службу у справах дітей.
    У разі відсутності технічної можливості (відсутній Інтернет, технічні засоби тощо) забезпечення зв’язку з учнями вчителями закладу освіти використовуватимуться доступні засоби комунікації (телефонний, поштовий зв'язок тощо) для учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин (стан здоров'я, відсутність доступу (обмежений доступ) до мережі Інтернет або технічних засобів навчання тощо).
    Інформуємо додатково, що у МОН також рекомендують платформу для учнів 5-11 класів "Всеукраїнська школа онлайн" - E-SCHOOL.net.ua – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. Діти зможуть користуватися платформою не тільки під час карантину, а й для ознайомлення з темою, яку пропустили в школі через хворобу або з інших причин.

Тривалість безперервної роботи з технічними засобами навчання
Клас
Тривалість, хв
2
15
3
4
5
20
6
7
8
20-25
9
10Перша година занять - 30, друга година занять - 20
Здвоєні уроки: перше заняття - 25-30, друге - 15-20
11

Комплекси вправ для фізкультхвилинок

Для очей
Вправа 1
- Швидко покліпати очима
- Заплющити очі та посидіти спокійно, повільно порахувати до п'яти
Повторити 4-5 разів.
Вправа 2
- Міцно заплющити очі, порахувати до трьох.
- Розплющити очі та подивитися вдалечінь, порахувати до п'яти.
Повторити 4-5 разів.
Вправа 3
- Витягнути праву руку вперед.
- Рухати вказіним пальцем витягнутої руки вліво і вправо , вгору і вниз. Стежити за ним очима, голови не повертати.
Повторити 4-5 разів.
Вправа 4
- Подивитися на вказівний палець витягнутої руки на рахунок 1-4.
- Перенести погляд вдалечінь на рахунок 1-6.
Повторити 4-5 разів.
Вправа 5
- У помірному темпі зробити 3-4 кругових рухи очима праворуч.
- Повторити в інший бік.
- Розслабити очні м'язи, подивитися вдалечінь і порахувати до шести.
Повторити 1-2 разів.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 4

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 4

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}