Наші досягнення


22 березня 2017 року у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, шкільною організацією «Веселкова галактика» серед учнів 2-4-х класів було проведено літературно-художній конкурс «Як тебе не любити моє рідне місто?»
Діти взяли активну участь у написанні власних віршів про наше місто та малюванні малюнків різних куточків рідного міста.
Усі учні, які взяли участь у даному конкурсі були нагороджені грамотами.

      


ВІРШІ ПРО НЕТІШИН

virshi-pro-netishyn.doc


2016-2017 н.р.

В період з 24.01.2017р. по 02.02.2017р. в Нетішинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 були проведені шкільні предметні олімпіади з базових дисциплін,а саме: математики, української мови , природознавства та англійської мови серед учнів 3х-4-х класів.
Олімпіади проведені згідно затвердженого графіку на належному організаційному рівні.
Участь в олімпіадах взяло 98 учнів початкових класів з них переможцями визначено 9 учнів, призерами 21 учень. Серед них : 18 учнів 3-х класів та 12 учнів 4-х класів.

Список
учнів-переможців І (шкільного) етапу
учнівських олімпіад з базових дисциплін

Математика

1. Головач Поліна - Янчук К.М. - 3-В - І місце
2. Гарбар Дмитро - Янчук К.М. - 3-В - ІІ місце
3. Бойко Мирослав - Осіпова І.А. - 3-Г - ІІІ місце
4. Пшеницький Юрій - Автушенко Л.Є. - 4-Г - І місце
5. Кочуренкова Катерина - Дацюк О.І. - 4-Б - ІІ місце
6. Коханенко Анна - Дацюк О.І. - 4-Б - ІІІ місце
Українська мова

1. Павлюк Сніжана - Янчук К.М. - 3-В - І місце
2. Жуковська Юліана - Конченко Л.М. - 3-А - ІІ місце
3. Волкотруб Софія - Конченко Л.М. - 3-А - ІІІ місце
4. Коханенко Анна - Дацюк О.І. - 4-Б - І місце
5. Зінько Артем - Сідлецька О.В. - 4-А - ІІ місце
6. Кочуренклва Катерина - Дацюк О.І. - 4-Б - ІІІ місце
Природознавство

1.Шпакович Соломія - Янчук К.М. - 3-В - І місце
2. Бойко Мирослав - Осіпова І.А. - 3-Г - ІІ місце
3. Нікітчук Тарас - Осіпова І.А. - 3-Г - ІІ місце
4. Лаврук Ольга - Конченко Л.М. - 3-А - ІІІ місце
5. Кочуренкова Катерина - Дацюк О.І. - 4-Б - І місце
6. Ситницький Артем - Дацюк О.І. - 4-Б - ІІ місце
7. Савчук Яна - Автушенко Л.Є. - 4-Г - ІІІ місце
Англійська мова

1. Бойко Мирослав - Онойко О.В. - 3-Г - І місце
2. Мілінчук Анастасія - Онойко О.В. - 3-Б - І місце
3. Волкотруб Софія - Онойко О.В. - 3А - ІІ місце
4. Тимощук Олександра - Онойко О.В. - 4-А - І місце
5. Бологова Дар’я - Іванець О.М. - 4-А - ІІ місце
6. Зінько Артем - Іванець О.М. - 4-А - ІІІ місце
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Опитування
Який Ваш улюблений шкільний предмет?
Укр. мова
Укр. літ.
Математика
Фізика
Астрономія
Біологія
Хімія
Світова літ.
Інформатика
Креслення
Історія
Правознавство
Економіка
Географія

Цікаві лінки


















Федеральный центр информационно-образовательных ресурсов

Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г.



Osvita.UA — все про освіту в Україні





Погода
Контактна інформація
(03848) 3-10-79 — Директор
(03848) 3-10-36 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 4

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 4

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Нетішинського МВ УМВС капітан міліції
Чаленко Наталія Олександрівна
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}