22 кві 2014 о 09:14 1127 Головний редактор


Електронні версії збірників завдань державної підсумкової атестації учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2013/2014 навчальному році
ДПА 2014 року в старшій школі проводиться з трьох предметів: української мови; історії України або математики (для учнів, які навчалися у класах універсального профілю), профільний предмет (для учнів, які навчалися у класах з іншим профілем навчанням) та один предмет за вибором.

Електронні версії збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової Типових навчальних планів
Детальніше
21 лют 2014 о 09:57 1158 Головний редактор

Всероссийский конкурс "Молодежное движение"
Уважаемые педагоги!

Приглашаем вас принять участие в новом всероссийском конкурсе "Молодежное движение". Цель конкурса – оказать реальную поддержку и помощь учащимся, дать ощущение уверенности в своих силах и совершенно неважно, какая на данный момент у конкретного школьника успеваемость.
Конкурс будет проведен в начале марта по различным дисциплинам. Посмотреть список дисциплин можно на сайте Молодежное движение

Для кого этот конкурс
К участию в конкурсе допускаются без предварительного отбора учащиеся 2–11 классов общеобразовательных учебных заведений и студенты первого курса начального и среднего профессионального образования , оплатившие организационный взнос.

Как принять участие в конкурсе
Принять участие в конкурсе очень просто - необходимо пройти несложную процедуру регистрации на нашем сайте, оплатить орг. взнос и провести конкурс в своей школе.
Подробная информация о том, как принять участие в конкурсе, находится здесь.

Наш телефон: +7 (913) 222 - 9 - 222
Наш E-mail: mldvhelp@mail.ru
Детальніше
12 лют 2014 о 20:29 1164 Головний редактор

Реєстрація на ЗНО-2014: абітурієнти не надто активні

За три тижні до завершення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання спостерігається низька активність бажаючих взяти участь у тестуванні.

Незважаючи на те, що цього року кількість випускників шкіл з повною загальною середньою освітою складає більше 280 тисяч осіб, регіональними центрами якості освіти станом на 11 лютого зареєстровано лише 75 532 учасника, які є випускниками 2014 року. Загалом з урахуванням випускників минулих років для участі у ЗНО-2014 поки зареєструвалося 87 213 осіб.

Як відомо, торік кількість випускників шкіл дорівнювала майже 279 тисяч, а загальна кількість зареєстрованих на тестування склала більше 322 тисяч абітурієнтів.
За словами директора Українського центру оцінювання якості освіти Ірини Зайцевої, найбільше абітурієнтів зареєструвалося в Донецькій та Дніпропетровській областях. Найменша кількість зареєстрованих у Чернівецькій області.

Дізнатись про особливості реєстрації на ЗНО-2014 та завантажити програму реєстрації ви можете у розділі Реєстрація на ЗНО 2014

Детальніше
5 лют 2014 о 17:27 1323 Головний редактор

11 березня 2014 року Інститут Розвитку Шкільної Освіти проводитиме предметний конкурс «Іду з дитинства до Тараса». Ми запропонуємо учням 8 – 11 класів цікаві тестові завдання для перевірки знань про Т.Г. Шевченка та його творчість. Зробити заявку можна до 7 лютого (включно) на саті http://www.irsho.ua/schevchenko або за телефонами (032) 242-01-45; (050) 379-74-75; (067) 673-40-96.

З повагою,
Інститут Розвитку Шкільної Освіти.
Детальніше
30 січ 2014 о 12:11 1174 Головний редактор

УВАГА!!!
Здійснюється набір волонтерів для проведення акції
"Турбота про ветеранів Великої Перемоги"
Детальніше
14 січ 2014 о 18:28 1450 Головний редактор

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року (далі – зовнішнє оцінювання) триватиме з 3 січня до 5 березня.

Загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження зовнішнього оцінювання


1. Ознайомтесь із Правилами прийому до вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, результати зовнішнього оцінювання з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат), та Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році.

2. Здійсніть вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.

Увага! У 2014 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких предметів: української мови і літератури, історії України, всесвітньої історії, математики, фізики, хімії, біології, географії, світової літератури, російської мови, іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської).

Пам’ятайте, що загальна кількість предметів, вибраних Вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох. Вам буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови.

3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:

 • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2013 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт);

 • копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо Ви такого документа ще не маєте, але є учнем (студентом) випускного класу (курсу) поточного навчального року, то підготуйте довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти (зразок довідки);

 • дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3 х 4 см;
 • висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях);

 • копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (надається особами, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

 • копію документа, що підтверджує законність перебування на території України (надають іноземці, особи без громадянства, біженці, особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту, закордонні українці);

 • заяву-реєстраційну картку.


Увага! У разі надання копії документа, оформленого іноземною мовою, слід також додати його переклад українською мовою, завірений нотаріально.

Сформувати заяву-реєстраційну картку Ви можете самостійно, скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка виявила бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2014 році (далі – Програма), розміщеною на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівника відповідного пункту реєстрації.

Увага! На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишіть «Згідно з оригіналом» (без лапок), поставте особистий підпис і зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

Особи, які проживають або навчаються за кордоном, у процесі роботи з Програмою, повинні зазначити адресу в Україні, на яку буде надіслано Сертифікат і запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Розподіл абітурієнтів між пунктами тестування буде здійснено з урахуванням цієї адреси.

Якщо можливості вказати таку адресу немає, то потрібно зазначити адресу регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – регіональний центр), на території обслуговування якого особа бажає проходити зовнішнє оцінювання. У цьому регіональному центрі можна буде отримати Сертифікат і запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Бажано також вказати електронну адресу, на яку буде надіслано повідомлення про наслідки реєстрації. Це потрібно зробити в правому нижньому куті заяви-реєстраційної картки, над місцем, відведеним для наклеювання фотокартки.

Увага! Якщо Ви навчаєтеся за кордоном у 2014 році (є випускником закордонного навчального закладу, учасником міжнародної програми з обміну тощо) і не можете скласти тести у встановлені терміни, то маєте право пройти зовнішнє оцінювання під час додаткової сесії, що відбудеться 4–11 липня.

Упродовж додаткової сесії Ви зможете скласти тести з усіх вибраних предметів або тільки з тих, із яких не маєте можливості пройти тестування під час основної сесії. Для цього разом із документами, необхідними для реєстрації, також надішліть:

заяву на ім’я директора відповідного регіонального центру щодо надання можливості скласти тест (-и) з певного (-их) предмета (-ів) під час додаткової сесії, де вкажіть причину, що унеможливлює участь в основній сесії;
документ, що підтверджує факт навчання за кордоном (крім випускників закордонного навчального закладу).
Якщо за релігійними переконаннями Ви не можете взяти участь у тестуваннях, що проводитимуться в окремі дні, то скористайтеся правом на проходження зовнішнього оцінювання з цього (-их) предмета (-ів) під час додаткової сесії. Для цього крім інших документів, необхідних для реєстрації, подайте на ім’я директора регіонального центру відповідну заяву, де вкажіть причину, через яку Ви не зможете взяти участь у зовнішньому оцінюванні під час основної сесії.

4. Надішліть не пізніше 5 березня на адресу відповідного регіонального центру оцінювання реєстраційні документи. Пересилку документів бажано здійснити цінним листом із описом вкладення.

Особі, яка зареєстрована для проходження зовнішнього оцінювання, буде надіслано рекомендованим листом такі документи:

 • Сертифікат;
 • реєстраційну картку абітурієнта;
 • інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік»;
 • повідомлення про створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (особам, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

Пам’ятайте, що Ви не будете зареєстровані для проходження зовнішнього оцінювання, якщо:
 • надішлете не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;
 • неналежно оформите документ (-и), необхідний (-і) для реєстрації;
 • зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;
 • подасте заяву пізніше встановленого терміну (визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

  Також Вам буде відмовлено в реєстрації, якщо Український центр оцінювання якості освіти не зможе створити особливі (специфічні) умови для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до поданого висновку закладу охорони здоров’я.

  Про факт відмови в реєстрації для проходження зовнішнього оцінювання Вам буде надіслано відповідне повідомлення.

  Отримавши повідомлення про відмову в реєстрації, Ви можете усунути причини,що стали підставою для прийняття такого рішення, та до 19 березня надіслати на адресу відповідного регіонального центру новий комплект реєстраційних документів.

  Якщо протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали Сертифікат або повідомлення про відмову в реєстрації, зверніться до відповідного регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки.

  У разі необхідності внесення змін до переліку предметів або персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру необхідні документи та раніше отриманий Сертифікат 2014 року.

  Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

  Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіональних центрів.

  Особи, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання, але через певні причини не мають можливості зареєструватися в установленому порядку, повинні в межах часу, відведеного на реєстрацію, особисто звернутися до відповідного регіонального центру.

Детальніше
18 гру 2013 о 23:09 1272 Головний редактор

18 грудня з 13 до 18 години в онлайн-турі змагалися 44 учні області із 8 районів, 5 міст та обласного ліцею. Учасники працювали у виділених місцях. У м. Кам'янець-Подільському - СЗОШ № 5, у м. Хмельницькому - спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки у галузі науки, у м. Старокостянтинові - Старокостянтинівська гімназія, у м. Нетішині - ЗОШ №1.
За результатами XIV відкритої Інтернет-олімпіади з програмування 2013-2014 навчального року серед учнів навчальних закладів Хмельницької області, до участі в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики запрошуються:

1. Глембоцький Владислав Олегович, 11 клас, Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки.
2. Полюхович Вадим Олександрович, 11 клас, Нетішинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1.
3. Привала Сергій Валерійович, 11 клас, Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами.
4. Шумейко Максим Володимирович, 10 клас, Старокостянтинівська гімназія.
5. Константінов Андрій Андрійович, 10 клас, Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ".
6. Трофанюк Олексій Богданович, 10 клас, Хмельницький ліцей №17.
7. Перун Андрій Сергійович, 9 клас, Старокостянтинівська гімназія.
8. Вінниченко Віталій Вікторович, 9 клас, Старокостянтинівська гімназія.
9. Кривий Віталій Миколайович, 9 клас, Воробіївська загальноосвітня школа I-II ст., Дунаєвецького р-н.
10. Миронюк Костянтин Григорович, 7 клас, Старокостянтинівська гімназія.

Вітаємо переможців!

Голова журі В.А. Ребрина
Секретар журі О.Д. Куліковський
Детальніше
6 гру 2013 о 17:27 1461 Головний редактор


Міністерством освіти і науки визначено 4 з 10 варіантів, що будуть запропоновані учням 10-х класів для складання тестів моніторингу якості освіти з всесвітньої історії.

Проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з всесвітньої історії за результатами навчання учнів 10-х класів в основній школі відбудеться 5 грудня 2013 року.

За результатами відбору номерів варіантів тестів, шляхом випадкових чисел, кожен десятикласник складе один з наступних номерів тестів з запропонованого збірника завдань:

Всесвітня історія. 10 клас. : Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі (авт. Пометун О.І., Приходько А.С., Мороз П.В.)№ 5, № 6, № 7, № 8.
Відповідно до методичних рекомендацій з проведення моніторингу, номери чотирьох завдань, що містяться у збірниках, між учнями має розподілити вчитель, який проводить моніторинг.

Детальніше
25 лис 2013 о 23:49 1227 Головний редактор

Міністерством освіти і науки визначено 4 з 10 варіантів, що будуть запропоновані учням 10-х класів для складання тесту моніторингу якості освіти з фізики.

Проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з фізики за результатами навчання учнів 10 класів в основній школі відбудеться 26 листопада 2013 року.

За результатами відбору номерів варіантів тестів, шляхом випадкових чисел, кожен десятикласник складе один з наступних номерів тестів зі збірника завдань:

Фізика. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі (авт. Непорожня Л.В., Меньшикова Н.М., Петренко А.М.): №1, №3, №8, №9.
Відповідно до методичних рекомендацій з проведення моніторингу, номери чотирьох завдань, що містяться у збірниках, між учнями має розподілити вчитель, який проводить моніторинг.

Детальніше
25 лис 2013 о 23:48 1092 Головний редактор

Міністерством освіти і науки визначено 4 з 10 варіантів, що будуть запропоновані учням 5-х класів для складання тесту моніторингу якості освіти з російської мови.

Проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з російської мови за результатами навчання учнів 5 класів в початковій школі відбудеться 27 листопада 2013 року.

За результатами відбору номерів варіантів тестів, шляхом випадкових чисел, кожен п’ятикласник складе один з наступних номерів тестів зі збірників завдань:

Російська мова. Для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 5 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій школі (авт. Курач Л.І., Фідкевич О.Л., Кірнасовська Р.В.): № 2, № 3, № 6, № 7.
Російська мова. Для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. 5 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій школі (авт. Лапшина І.М., Фідкевич О.Л.): № 1, № 4, № 5, № 6.
Відповідно до методичних рекомендацій з проведення моніторингу, номери чотирьох завдань, що містяться у збірниках, між учнями має розподілити вчитель, який проводить моніторинг.

Детальніше
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 4

Користувачів: 0


Роботів: 1
Yandex

Гостей: 3

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}