Загальношкільна батьківська конференція

25 жов 2019 о 10:54 1030 Головний редактор
    

23 жовтня 2019 року в закладі освіти відбулась загальношкільна батьківська конференція «Партнерство сім’ї і школи заради майбутнього: сучасні виклики». В її роботі взяли участь учні, педагоги, батьки, всього - 178 чоловік. А також, Василь Мисько – начальник управління освіти; Тетяна Волошина – інспектор ювенальної превенції Нетішинського відділення поліції. В полі зору роботи перебували актуальні та пріоритетні питання співробітництва школи та родини, напрямки розвитку освіти, перспективи співпраці в контексті вимог Концепції НУШ.

Загальношкільна батьківська конференція    Загальношкільна батьківська конференція

Лейтмотивом полілогу була думка про те, що успішний розвиток дітей неможливий без дружньої, ефективної, конструктивної взаємодії школи та сім’ї, громади.
В закладі дитина має отримувати життєві уроки, приміряти на себе роль члена громади, мати щасливе дитинство, грунтовні знання, володіти компетентностями, що потрібні у сучасному світі, а зміст освіти має бути продуктивним, цікавим, соціалізованим.

Загальношкільна батьківська конференція

Місія дорослих – допомогти розкрити та розвинути здібності, можливості кожній дитині аби вона змогла самореалізуватися в житті та бути конкурентноспроможною.

Спільний виступ батьків та дітей, флешмоб: «Чорнобривців насіяла мати» - створили родинну, теплу, щиру атмосферу та взаєморозуміння.

Загальношкільна батьківська конференція    Загальношкільна батьківська конференція    Загальношкільна батьківська конференція

Змістовним та конструктивним став виступ голови Ради школи Світлани Ільченко про підсумки роботи за черговий рік з комплексною яскравою презентацією. Пані Світлана подякувала за розуміння проблем школи, надання дієвої допомоги у їх розв’язанні, подякувала органами місцевого самоврядування, управління освіти, батьківськії громадськості, адміністрації та педагогічному колективу.

Про бачення реформ у сфері загальної середньої освіти, які прописані в концепції НУШ про безпекові питання, збереження здоров’я, сучасні підходи до організації харчування та управління якістю контролю, шляхи розв’язання назрілих актуальних проблем з урахуванням особливостей, цінностей, мотивацію Х, Y, Z-покоління, про новий зміст освіти та створення комфортних умов навчання, виступила директорка Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Таміла Соболик.
Важливим, підкреслила пані Таміла є довіра батьків до закладу, який розвивається як школа Діалог, результатів праці, до змісту його роботи, адже спільним для нас є питання: «Як зробити дитину щасливою?». І це підтвердив відеоряд: «Трикутник довіри: батьки-учні-про школу».

Загальношкільна батьківська конференція

В інтерактивній формі обговорено питання формування надважливої компетенції «уміння вчитися», про права та обов’язки батьків. Представлено Меморандум співпраці – де прописані нові правила спілкування між усіма учасниками освітнього процесу. Яскравим був виступ лідера Ліги учнівської молоді Чижаківського Платона: «За шкільними лідерами майбутнє».

Загальношкільна батьківська конференція

Тетяна Волошина, інспектор ювенальної превенції Нетішинського відділення поліції, змістовно проаналізувала правові аспекти протидії булінгу та шляхи його попередження. Особливу увагу виступаюча звернула на законодавчу відповідальність батьків за неповнолітніх.

Загальношкільна батьківська конференція

Василь Мисько, начальник управління освіти, грунтовно та конструктивно підсумував роботу Батьківського форуму, акцентував увагу присутніх на стратегічних підходах до підвищення якості роботи закладів освіти, про зміни підходів до формування профільних класів, до організації освітнього процесу, до питань безпечного середовища з позицій критеріїв безпеки, взаємодії педагогів з дітьми, гігієни здоров’я, пов’язані з розвитком та навчанням дітей з орієнтуванням на сучасні вимоги законодавства про освіту. Також очільник управління освіти вручив подяки батьківській громаді закладу освіти за плідну співпрацю у створенні належних можливостей для якісної освіти та активну участь у житті школи.

Загальношкільна батьківська конференція    Загальношкільна батьківська конференція

Підсумком роботи є вироблені практичні рекомендації взаємодії в спільноті, впровадженні змін, у побудові сучасної цікавої української школи – школи своєї мрії.
Батьки та школа завжди готові до діалогу, ми єдина команда, і це необхідна складова розвитку дитини, могутня сила виховання!

td align=

Інформація

"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 9

Користувачів: 0


Роботів: 0


Гостей: 9

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}