9 кві 2012 о 18:32 1425 Головний редактор


свято поезії «О Славутчино, мій поетичний край!»      свято поезії «О Славутчино, мій поетичний край!»      свято поезії «О Славутчино, мій поетичний край!»

21 березня у Нетішинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося свято поезії «О Славутчино, мій поетичний край!», приурочене Всесвітньому дню поезії.
Свою любов до поетичного слова засвідчили учні 8-В класу. Всі присутні на святі доторкнулися до прекрасного світу чудових поезій наших поетів-земляків: Володимира Семеновського, Віктора Гусарова, Оксани Трикуш, Євгенії Стаднік та ін.. Багато було сказано про роль слова в житті людини.
Як добрий чорний хліб для їжі, як чиста вода для життя, так нам у цьому непростому бутті потрібне пристрасне, ніжне, світле, вихоплене з-під громів і з-під самого сонця поетичне слово. Зіткане з мужності і ніжності, з перехресних тривог і хрещатого цвіту надій, народжене мальовничою уявою поетів, воно допомагає нам жити.
Поділилася своїми думками про поезію та прочитала власні вірші місцева поетеса Євгенія Стаднік. Її поезії викликали щире захоплення слухачів.

Детальніше
6 травня 2011 о 21:44 1228 mihanik

      28 квітня, у третій та останній день польових зборів, що проходили серед усіх одинадцятикласників, випускники нарешті дочекалися найочікуванішої миті всієї воєнної підготовки – стрільби з автомата Калашнікова.
      Отож, після відвідин військової частини Шепетівки та огляду вогнепальної зброї, транспорту та іншої цікавої техніки, учні відправились на воєнний полігон у Цвітосі, де й мали відбутися довгождані стрільби. Хоч і після оглушливих пострілів збуджені одинадцятикласники певний час недочували, проте залишились цілком задоволені.

Детальніше
30 лис 2009 о 00:00 1480 mihanikРухливі ігри на уроках
Детальніше
Пошук у новинах
Знайти
Навігація
Погода
Контактна інформація
(03848) 9-02-96 — Директор
(03848) 9-02-90 — Методичний кабінет
e-mail: zoshnet1_2016@urk.net
Наша адреса
Хто онлайн?
Всього на сайті: 5

Користувачів: 0


Роботів: 1
Mail Ru

Гостей: 4

Інформаційний куточок
Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує інспектор ювінальної превенції поліції м.Нетішина
Демчук Олег Сергійович
p.т. 3 – 47 – 95 каб. № 23
приміщення Нетішинського МВ
З усіма питаннями, що належать до компетенції кримінальної міліції у справах дітей, Ви можете звернутись за телефонами:
Чергова частина Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Нетішин, вул. Енергетиків, 4
Телефони: 102 або 3-25-02
e-mail: ditypolice@mvs.gov.ua
Місцевий час
Календар
}